Abdülkadir Ömür, TRT’nin ‘İyi Ki Varsın Eren’ filminde rol aldı



“Kesişme, İyi ki Varsın Eren” filminde, Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Abdülkadir Ömür de rol aldı.


Abdülkadir Ömür, TRT'nin 'İyi Ki Varsın Eren' filminde rol aldı

TRT ortak yapımı filmde, 2017 yılında PKK’lı teröristlerle, kahraman Mehmetçiğin girdiği çatışmada hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumak için 41. yaş gününde şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatı anlatılıyor.

“İYİ Kİ VARSINIZ” DİYEBİLMEK İÇİN

TRT, Eren Bülbül’le birlikte şehit olan Jandarma Astsubay Ferhat Gedik’e “iyi ki varsınız” diyebilmek adına hayatlarını konu edinen sinema filmini bu yıl beyaz perdeye taşımayı amaçlıyor.

Abdülkadir Ömür, TRT nin
İyi Ki Varsın Eren
filminde rol aldı #1

ABDÜLKADİR ÖMÜR: “ONUR DUYDUM”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Abdülkadir Ömür, filmin yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederek, kendisine böyle güzel ve anlamlı bir projede yer alma şansı verildiği için onur duyduğunu ifade etti.

Abdülkadir Ömür, TRT nin
İyi Ki Varsın Eren
filminde rol aldı #2

EREN’İN TAKIMINDA YEDEK OYUNCU ROLÜNDE

Trabzon’un yaylalarında Eren Bülbül’ün futbol takımında yedek oyuncu rolünde olan ve Eren’in ağabeyinin sakatlanması sonucu oyuna giren Abdülkadir Ömür, filmde gerçek ismiyle anılıyor.

YAPIMCI MUSTAFA USLU

TRT ve gişe rekortmeni “Ayla”, “Müslüm” ile “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” gibi başarılı yapımlara imza atan Mustafa Uslu tarafından hazırlanan Kesişme; İyi ki Varsın Eren” sinema filminin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu, müziklerini ise Fahir Atakoğlu üstleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir