Bursa’daki 50 yıllık seyyar köfteci için uzun kuyruklar oluşuyorYarım asırdır seyyar tezgahta köfte satan satıcının müşterileri, tadını çok beğendikleri köfte için dakikalarca sıra bekliyor.


Bursa'daki 50 yıllık seyyar köfteci için uzun kuyruklar oluşuyor

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde Tahıl Pazarında seyyar arabasını 10 yıldır aynı yerde açan köfteci Mesut Çolak’ın müşterileri, her gün bu lezzet yemeye geliyor.

Uygun fiyata hizmet verdiği için çok sayıda müşterisi olan Çolak’ın seyyar arabasının başında vatandaşlar, köfte yiyebilmek için sıraya giriyor.

“HER SAAT KÖFTE EKMEK KUYRUĞU VAR”

Bu işi 50 yıldır yaptığını ifade eden Mesut Çolak, “Bursa’da aynı yerde seyyar arabamla köfte pişirip satıyorum. Müşteri kitlem oluştu, bu lezzeti bilen vatandaşlar her gün köftemi yemeye geliyor. Fiyatımız da uygun. Burada her saat köfte ekmek kuyruğu var. Bu işi severek yapıyorum. Yarım ekmek köfteyi 10 liraya satıyorum.” dedi.

Bursa daki 50 yıllık seyyar köfteci için uzun kuyruklar oluşuyor #1

“MÜDAVİMİ OLDUK”

Seyyar köfteciden her gün köfte yemeye gelen vatandaşlar, “Buranın müdavimi olduk. Ustamız çok lezzetli yapıyor. Biz de bu lezzetten vazgeçemiyoruz. Burada her gün sıra bekleyip köftemizi yiyoruz” şeklinde konuştu.

Bursa daki 50 yıllık seyyar köfteci için uzun kuyruklar oluşuyor #2

Bursa daki 50 yıllık seyyar köfteci için uzun kuyruklar oluşuyor #3

Bursa daki 50 yıllık seyyar köfteci için uzun kuyruklar oluşuyor #4

Bir cevap yazın