Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili olumsuz paylaşımlar asılsız çıktıSosyal medya üzerinden FETÖ hesaplarının bir görüntü üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik asılsız iddiaları, bugün gelen görüntülerle çürüdü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlığıyla ilgili dün gece sosyal medyada, başta FETÖ hesaplarınca olmak üzere birçok kişi tarafından olumsuz iddialar atıldı.

Bu manipülede, özellikle geçtiğimiz cuma günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Kutlaması resepsiyonunda davetlileri karşıladığı görüntüler kullanıldı.

GÖRÜNTÜLERİN 5 SANİYELİK KISMI KULLANILDI

Tam tamına 30 dakika boyunca misafirlerini ayakta karşılayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşılama alanından ayrıldığı görüntülerinden provokatörler tarafından sadece 5 saniyelik kısmı kesilerek servis edildi.

Her çarşamba düzenlenen grup toplantısının iptal kararının ardından da gece boyunca FETÖ hesapları bu görüntüleri kullanıp sosyal medyada bazı iddialar ortaya attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili olumsuz paylaşımlar asılsız çıktı #1

DOSTA GÜVEN DÜŞMANA KORKU

Ancak bu iddialar çok geçmeden çürütüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün İstanbul’dan Ankara’ya gittiği görüntüler sosyal medyaya düşerken, Erdoğan’ın gayet sağlıklı olduğu da gözlerden kaçmadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili olumsuz paylaşımlar asılsız çıktı VİDEO

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili olumsuz paylaşımlar asılsız çıktı #2

Bir cevap yazın