Damla Ersubaşı ve eski eşinden yeni pozMustafa Can Keser’in Instagram paylaşımları eşi Damla Ersubaşı ile ‘barıştılar’ iddialarını güçlendirdi.


Damla Ersubaşı ve eski eşinden yeni poz

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle geniş bir kesimin hafızasına kazınan oyuncu Damla Ersubaşı, geçtiğimiz sene Eylül ayında 2 çocuğunun babası Mustafa Can Keser’le yollarını ayırmıştı. Daha sonra çocukları için sık sık bir araya gelen ikilinin barıştığı iddia edilmişti. Fakat daha önce yalanlanan iddialar, bu kez Keser’in paylaşımları nedeniyle gündemde.

DAHA ÖNCE YALANLAMIŞTI

Çift, geçtiğimiz aylarda kızlarıyla birlikte Bodrum’a giden ikili, deniz ve güneşin tadını çıkarırken objektiflere yakalanmıştı. Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden ikiliden Ersubaşı, barışma sorularına, “Arkadaşlar biz barışmadık. Her zamanki gibi çocuklarımız için bir araya geldik” yanıtını vermişti.

AŞK POZU GELDİ

33 yaşındaki iki çocuk babası Keser, eski eşi Damla Ersubaşı ile yan yana pozunu kalp emojileriyle Instagram hesabından paylaştı. Bu kare kafaları karıştırırken, son dönemde yaptırdığı estetiklerle gündemden düşmeyen güzel oyuncunun böyle bir paylaşım yapmaması dikkatlerden kaçmadı.

Damla Ersubaşı ve eski eşinden yeni poz #1

Damla Ersubaşı ve eski eşinden yeni poz #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir