Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız olduOrman yangınlarıyla ilgili gündemde olan iki haber: Ayşegül Teyze, Siirt’ten gelen itfaiye erlerine sofra kurdu, ekmeğini paylaştı. Nüket Eroğlu, yardıma gelen Azerbaycanlı askerlere nefret kustu.

Türkiye’de günlerdir devam eden orman yangınlarını söndürme mücadelesine kardeş ülke Azerbaycan da destek vermeye devam ediyor.

Yangının ilk günlerinden itibaren kendi ülkelerini korurmuşçasına alevlerle savaşan Azerbaycan askerleri, hem karadan hem de havadan müdahalesini sürdürüyor.

Azerbaycanlı itfaiyecilerin alevlerle yaptıkları mücadele hem meslektaşlarından hem de Türk halkından büyük takdir görüyor.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GÖSTERDİ

Ancak Azerbaycanlı askerlerin bu mücadelesi ünlü estetik doktoru olarak tanınan Nüket Eroğlu’nu rahatsız etti.

“NE İDÜĞÜ BELİRSİZ”

Eroğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Azerbaycanlı asker gelmiş, benim topraklarımda geziyor ne idüğü belirsiz. Yani baktığınızda gerçekten bir anlam veremiyorum.” dedi.

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu VİDEO

“KENDİ ELLERİMİZLE YAKTIK”

Katıldığı televizyon programlarıyla adını duyuran Eroğlu, Azerbaycan askerlerine hakaretler ettiği Instagram sayfasında yayınladığı diğer videolarda yangınlara yeterince mücadele edilemediği ima ederek “Dizlerimize vurmanın hiç bir anlamı yok. Evet ülkemiz yanıyor. Ülkemizi kim yaktı biliyor musunuz? Biz yaktık. Kendi ellerimizle yaktık” ifadelerini kullanmıştı.

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #1

PAYLAŞIMLARINI YORUMA KAPATTI

Eroğlu, Azerbaycanlı askerlere hakaret ettiği videoya gelen tepkiler üzerine, Instagram paylaşımlarını geriye dönük olarak yoruma kapattı.

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #2

YÖRÜKLER EKİPLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Yangın bölgesinde günlerdir cansiperane mücadele eden işçilere, bölgedeki Yörük çadırlarında yaşayan ailelerin öğle yemeği ikramı içleri ısıttı.

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #3

Ayşegül teyzeden söndürme ekiplerine gönül sofrası VİDEO

GÖNÜL SOFRASI

53 yaşındaki 3 çocuk annesi Ayşegül Aydın, hazırladığı yufka ekmeği ve köy peynirini, çay demleyerek itfaiye ekiplerine getirdi.

Görev başında olan ekipler, ceviz ağacı altındaki çardakta hazırlanan sofrayı geri çevirmedi.

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #4

“ALLAH ZEVAL VERMESİN”

Ayşegül Aydın, “Yangın evlerimize yaklaştı. Bizi yangından korumaya gelen ekiplerinden Allah razı olsun. Hiçbirini Allah başımızdan eksik etmesin. Aniden olduğundan onlara keçi peyniri, yufka ekmeği ve çay ikram edebildim. Her zaman onların yanındayız. Bazen buralardan ormancılar, itfaiyeciler, uçak, helikopter geçer ya onlar için her zaman dua ederiz” diye konuştu.

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #5

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #6

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #7

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #8

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #9

Estetik doktoru Nüket Eroğlu, Azerbaycanlı askerlerden rahatsız oldu #10

Bir cevap yazın