“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin ikinci tanıtımı yayınlandıEren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu edilen “Kesişme, İyi ki Varsın Eren”in ikinci tanıtımı, şehitlerimizin 4’üncü vefat yıl dönümünde paylaşıldı.


“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin ikinci tanıtımı yayınlandı

Trabzon’un Maçka ilçesinde terör örgütü PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatlarının konu edinildiği TRT Ortak Yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” ismiyle beyaz perdeye taşınacak sinema filminin çekimleri devam ediyor.

TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, 11 Ağustos 2017 tarihinde şehit olan iki kahramanın 4’üncü vefat yıl dönümünde “Kesişme; İyi ki Varsın Eren”in ikinci tanıtımını, sosyal medya hesabından paylaştı.

“DÜNYANIN KALP HAFIZASINA MÜHÜRLEMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Sobacı, “Şehitlerimiz Eren Bülbül ve J.Asb. Ferhat Gedik’i dünyanın kalp hafızasına mühürlemek için yola çıktık. Çekimlerde sona yaklaşırken, TRT ortak yapımı ‘Kesişme; İyi ki Varsın Eren’ filminin 2. fragmanı şehadetlerinin 4. yılında sizlerle. Rahmet ve minnetle… #iyikivarsınEren” ifadelerini kullandı.

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin ikinci tanıtımı yayınlandı VİDEO

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin ikinci tanıtımı yayınlandı #1

SOBACI, İKİNCİ TANITIM FİLMİNİ OYUNCULARLA BİRLİKTE İZLEDİ

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin ikinci tanıtımında, izleyenleri derinden etkileyecek duygu yüklü sahnelerin yanı sıra bir de sürpriz vardı.

Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Abdülkadir Ömür, koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Eren Bülbül’ün hayatını anlatan filmde rol aldı.

Tanıtım filminde Ömür’ün, Eren ve kardeşleriyle aynı takımda oynadığı maç sahnesi ilgi gördü. Trabzon Maçka’daki “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin setini ziyaret ettiği gün ikinci tanıtım filmini basın mensupları ve filmin oyuncularıyla izleyen TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, yapımcı Mustafa Uslu’yu ve tüm film ekibini tebrik etti.

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin ikinci tanıtımı yayınlandı #2

29 EKİM CUMA GÜNÜ VİZYONA GİRECEK

Tanıtım filmi ile birlikte filmin vizyona gireceği tarih de belli oldu. “Kesişme; İyi ki Varsın Eren”, Cumhuriyetin 98. yıl dönümünde 29 Ekim Cuma günü beyaz perdede olacak.

Yapımcılığını Mustafa Uslu, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’nun üstlendiği, İsmail Hacıoğlu, Rahman Başel, Alayça Öztürk, Mutlunur Lafçı ve Emir Çiçek’in başrolleri paylaştığı filmin müziklerini ise Fahir Atakoğlu yaptı.

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin ikinci tanıtımı yayınlandı #3

SEVGİ YÜKLÜ AİLELERİN YAŞAMLARINDAN KESİTLER YER ALACAK

Senaryosunu Mert Dikmen ve Özer Feyzioğlu’nun kaleme aldığı filmde, iki şehidimizin hayat hikayesi, ülkemizde yaşanan terör gerçeği, Anadolu ve Karadeniz’deki çetin yaşam şartlarıyla amansızca mücadele eden çalışkan, fedakâr, sevgi yüklü ailelerin yaşamlarından kesitlerle izleyicisi ile buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir