Volkan Demirel’in Yeşilçam konseptli doğum partisiFenerbahçe’nin eski milli kalecisi Volkan Demirel, 40 yaşına girdi. Zeynep Demirel de eşinin doğum günü için Yeşilçam konseptli bir davet düzenledi.


Volkan Demirel'in Yeşilçam konseptli doğum partisi

Fenerbahçe’nin eski kalecisi Volkan Demirel ile evli olan eski Belçika güzeli Zeynep Demirel, eşi için doğum günü partisi verdi.

Yeşilçam konseptli partiye davetliler de dönem kıyafetleriyle katıldı.

VOLKAN, 40 OLDU

Renkli anların yaşandığı partide çift ve arkadaşları, çektiği fotoğraf ve videoları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Zeynep Sever Demirel, “volkan40larkulübü” etiketiyle eğlenceli kareleri Instaram hesabından yayınladı.

Kostümlü parti sosyal medyada gündem olurken, Volkan Demirel ile Emre Belözoğlu’nun yaptığı düet, geceye damga vurdu.

EŞİNDEN DUYGUSAL MESAJ

Öte yandan Zeynep Sever Demirel, 2010 yılında nikah masasına oturduğu ve iki çocuğunun babası olan eşi için duygusal bir mesaj yayınladı.

Denizde öpüştükleri bir fotoğrafı paylaşan Zeynep Demirel, şunları söyledi:

“Bir arkadaş ortamında ilk görüş, sosyal medyadan ekleme (aslında tam bir modern zaman aşk hikayesi sayılabilir bu noktada) uzun süre konuşmama, yaklaşık bir yıl sonra benim 18’den 19’a girdiğim günün bir gün öncesinde ilk buluşma… Şarkıda diyor ya ‘beraber yürüdük biz bu yollarda’ diye, biz beraber “büyüdük” bu yollarda. Yaşayan bilir uzun mesafe ilişkisini, az çektirmedik birbirimize be hey gidi hey. Evleniyorum dediğim zaman Belçikalı arkadaşlarımın yüzündeki şaşkınlığı dün gibi hatırlarım…

Volkan Demirel in Yeşilçam konseptli doğum partisi   #1

VICIK VICIK AŞK BÖCEKLERİ OLMADIK

Ama vıcık vıcık aşk böcekleri olmadık biz hiç. Sen bana evlilik yıl dönümlerimizi unutuyorum diye söylenirsin ben de hiç romantik değilsin diye sana. Sürekli didişiyoruz mesela. Aynı anda nasıl oluyor bilmiyorum fakat hayatımda beni en sinir eden ama çocuklarımdan sonra en sevdiğim insan kişisisin sen. Ve sevgilim, biliyorsun seni en iyi ben tanırım. Doğallığını, vicdanını, hem çok sevilmeni hem hiç sevilmemeni sağlayan başarı hırsını, doğuştan var olan babalığını, beni çoğu zaman deli eden başına buyrukluğunu ama en çok o temiz kalbini…

Volkan Demirel in Yeşilçam konseptli doğum partisi   #2

İLK GÜNKÜ GİBİ AŞIK DEĞİLİZ

Birbirlerine ilk günkü gibi aşık bir çift değiliz artık (bu noktada şair samimi olmayı seçti yıllar geçse de birbirimize ilk gün ki gibi aşığız diyen çiftleri de pek samimi bulmuyor) Ama biz seninle birbirine aşktan daha öte daha büyük bir sevgiyle bağlı birer anne babayız. Biz birbirimizin en katı eleştirmeni, biz birbirimizin en büyük destekçisiyiz. En sevgili dostum… Hayat ortağım… Eş olarak seçtiğim…40’lar sana çok yakışacak. İyi ki doğdun ve iyi ki çocuklarımın babası oldun…”

Volkan Demirel in Yeşilçam konseptli doğum partisi   #3

Volkan Demirel in Yeşilçam konseptli doğum partisi   #4

Volkan Demirel in Yeşilçam konseptli doğum partisi   #5

Bir cevap yazın