Yeni Honda City ve Accord modelleri Türkiye’ye geliyorHonda, Türkiye’de eylül ayında satışa çıkaracağı City ve ekim ayında satışa sunacağı Accord modelleriyle sedan segmentinde daha da iddialı bir konuma gelmek istiyor.


Yeni Honda City ve Accord modelleri Türkiye'ye geliyor

Japon otomobil üreticisi Honda, her ihtiyaca ve talebe uygun sedan modeli sunma hedefi ile ürün gamını genişletiyor.

Büyüyen ölçüleri ve yüksek donanım seviyesi ile Honda City, 2021 yılının eylül ayında, Honda’nın D segmenti sedan modeli Accord ise ekim ayında Türkiye’deki müşterileriyle buluşacak.

Benzinli ve otomatik vites seçeneği ile Türkiye’ye gelecek iki modelle, Honda’nın sedan ailesi tamamlanmış olacak.

Sedan segmentinde geniş bir ürün yelpazesine kavuşacak olan Honda Türkiye, bu modellerin satışa çıkmasıyla segmentteki iddiasını da güçlendirecek.

honda city

HONDA CITY TEKNİK DETAYLAR

Honda City, fiyat-performans dengesinde akıllı seçim yapmak isteyenler için öne çıkacak. Honda City, sunduğu yüksek bagaj hacmi, tek tuşla çalışma, 8 inç multimedya ekranı, 16 inç alaşım jantlar, LED farlar, modelin konforlu ve modern yönünü ortaya koyuyor.

Yeni 1,5 litre VTEC motoru ve CVT şanzımanı ile performans ve konforu bir arada sunan Honda City, güvenlik donanımlarıyla da Honda farkını kullanıcılarına sunacak.

HONDA ACCORD NELER SUNACAK

ABD’nin en çok satan sedan modeli olan Honda Accord ise Türkiye’de de lüks segmentte sunduğu teknolojisi, standart yüksek donanımı ve performansıyla bir prestij modeli olarak müşterilerin beğenisine sunulacak.

Honda Accord’un modern ve sportif tasarımıyla bir araya gelen 1,5L VTEC Turbo 190 beygir motor da D segmentinde fark oluşturacak.

Güçlü yapısı ve iç mekan konforunun yanında uzaktan çalıştırma, dış aydınlatma ve güvenlik donanımlarında dikkati çeken, Honda SENSING gibi özellikleriyle lüks segment araç tercih edenlerin beklentilerine cevap verecek.

HONDA ACCORD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir