Zeytinburnu’nda motosikletli genç, kafasından vurularak öldürüldüZeytinburnu’nda motosikletiyle bir sokağa gelen genç, kimliği belirsiz kişi yada kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Kafasından vurulan genç, hayatını kaybetti.


Zeytinburnu’nda motosikletli genç, kafasından vurularak öldürüldü

Saat 18.00 sıralarında Zeytinburnu’nda meydana gelen olayda, motosikletiyle sokağa gelen bir genç, kimliği belirsiz kişi yada kişilerin açtığı ateş sonucu kafasından vurularak yere düştü.

KAFASINDAN VURULAN GENÇ, YERE DÜŞTÜ

Kanlar içinde yere yığılan genç olay yerinden hayatını kaybederken, saldırıyı gerçekleştiren kişi yada kişiler ise kaçarak kayıplara karıştı.

HAYATINI KAYBETTİ

Silah seslerini duyan mahalleli kendini sokağa atarak, polis ve sağlık ekiplerini arayıp yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ise kanlar içinde yatan gencin hayatını kaybettiğini belirledi.

POLİS KAÇAN SALDIRGANLARI ARIYOR

Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri ise çevrede önlem alarak vatandaşları uzaklaştırdı. Polis ekiplerinin yaptığı incelemelerde çevredeki bazı araçlara da kurşun isabet ettiği görüldü. Gencin cansız bedeni olay yerinden alınarak morga kaldırıldı. Sokak içerisindeki çalışmalarını tamamlayan ekipler, kaçan kişi yada kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Zeytinburnu’nda motosikletli genç, kafasından vurularak öldürüldü #1

Bir cevap yazın